Zespół

Poznaj nasz zespół

Nasza drużyna

Poznaj założycielki Hej, zabawa!
Z racji na naszą wspólną miłość do dzieci, chciałyśmy stworzyć innowacyjne miejsce dla najmłodszych. Miejsce wyjątkowe, które będzie sprzyjać rozwojowi Waszych pociech!

Poznaj założycielki – Anię i Marysię! 
Bawialnia Hej zabawa - Ania

Ania

Hej! 

Jestem Ania i od zawsze wiedziałam, że moją przyszłość zawodową chciałabym wiązać z pracą z dziećmi. Po ukończeniu studiów filologicznych od razu rozpoczęłam pracę w szkole podstawowej jako nauczyciel języka niemieckiego. Praca ta sprawiała  i sprawia mi wiele satysfakcji. Lubię obserwować rozwój moich uczniów, to jak chłoną wiedzę, jak moja praca owocuje w ich dobre oceny, osiągnięcia. Kiedy sama zostałam mamą zapragnęłam czegoś jeszcze. Dzięki mojej pasji jaką jest taniec i śpiew ludowy, poznawałam wielu wspaniałych ludzi. Chciałabym stworzyć miejsce, gdzie mogę spotkać się z przyjaciółmi i gdzie mogą pobawić się także nasze dzieci.

Marysia

Hej! 

Jestem Marysia i odkąd pamiętam chciałam tworzyć wyjątkowe miejsca. Pochodząc z dużej rodziny, zawsze dobrze dogadywałam się z dziećmi, wymyślając kreatywne gry i zabawy. Tę umiejętność dodatkowo podbudowały jeszcze studia psychologii i neurologii na uniwersytecie w Maastricht, Holandii. Jestem energiczną osobą, pełną pasji, zaangażowania i pomysłów. Uwielbiam podróżować i czerpać inspiracje z różnych systemów edukacyjnych na świecie. Staż w Kanadzie, czy studia w Holandii dostarczyły mi wielu doświadczeń i pomogły w stworzeniu unikatowego miejsca dla Twojego dziecka!

Bawialnia Hej zabawa - Marysia